Jaaaa już miałam pisać, że dzień poryty na maxa, z resztą jak zwykle, ale coś mnie naszło i jednak napiszę inaczej. Najpierw dwie nudne infy (faki) i oczywiście nikt nic nie jarzy po tym, jak facet coś do siebie gada (my to odnieramy tak, że on to sobie niby tłumaczy). Kolo zawsze stara nam się coś wytłymaczyć, ale zawsze wychodzi na to, że po prostu czyta nam książkę. Czytać to my umiemy, proszę pana! Obudź się, koleś! (czego raczej powiedzieć o nas nie można, bo na infie to my wiecznie śpimy). Potem: nudny niemiecki i angielski. Taka monotonia na sam początek dnia to tylko rozgrzewka, bo potem było pytanko z fizy (mi się tym razem upiekło, ale kolo pytał Olkę i bidulka zarobiła dwóję:( Reszta klasy pisała sprawdzian poprawkowy z fal. hehe ja zacyniłam, bo z niego dostałam 4+, a to nie jest nisko, zważywszy na to, że fizykę mamy z na maxa przytłumionym facetem! Po fizie przyszedł czas na biolę i oczywiście praca klasowa:(, a z chemii pytała.

Teraz siedzę w domq i się zastanawiam, czy my na Grenlandii mieszkamy, bo nie dość, że mi zimno, to jeszcze jakaś zorza polarna czy coś za oknem przebłyskuje. Wyszłabym gdzieś dzisiaj, ale zimno jest i pewnie i tak się nikomu z moich znajomych nie będzie chciało nigdzie wychodzić. Kończę, papaśki:)

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
14.12.2004 :: 07:49 :: atv65.neoplus.adsl.tpnet.pl

EnGiI

Hej ILONA!!! a gdzie kolejne notki cio?? czyzbys zrezygnowała z bloga??!! mysle ze nie nie mozna tak szybko sie poddawac!! czekam na kolejna note!!!! narcia papa pozdrowionka
10.12.2004 :: 17:44 :: aua116.neoplus.adsl.tpnet.pl

EnGiI

hejcia! fajny blgas dobzie zaczynasz:) zapraszam na mojego bloga engii.talk.pl papa pozdrowionka i powiodzenia
Talk.pl :: Wróć